Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asistenta tehnica si mentenanta pentru pachetul de programe Soft Informatic de Laborator -"SOFILAB"

Număr anunț
DA22974316
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374415)
Furnizor / câștigător
EXCEL INF SRL (CUI RO10860312)
Cod CPV
72212900-8 · Diverse servicii de dezvoltare de software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
08.05.2019 12:42
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.