Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de tehnologie a informatiilor-luna Aprilie

Număr anunț
DA22960296
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATORIU ORADEA (CUI 13641538)
Furnizor / câștigător
CHIOREAN MIHAELA (CUI 39522026)
Cod CPV
72222300-0 · Servicii de tehnologie a informatiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.688 RON
Valoare finală
2.688 RON
Data publicării
07.05.2019 12:15
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 08:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.