Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitionare afise, diplome si mesh
- Număr anunț
- DA22969990
- Autoritate contractantă
- Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
- Furnizor / câștigător
- INTERARTE PROD SERV SRL (CUI RO9887748)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.300,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.300,20 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 10:09
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 10:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.300,20 RON
din 1.300,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro