Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat

Achizitie bonuri de carburant

Număr anunț
DA22969388
Autoritate contractantă
COMUNA BAICULESTI (PRIMARIA COMUNEI BAICULESTI) (CUI 4654741)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62.838,60 RON
Valoare atribuită
62.710,20 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
08.05.2019 09:48
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 11:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62.710,20 RON

din 62.838,60 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 128,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.