Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRELUNGITOR 4P 5M; PAVILION PLIABIL OTEL F004 3X6M; PAVILION CU CADRU OTEL 3X3M.

Număr anunț
DA22969249
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.290,31 RON
Valoare atribuită
2.290,31 RON
Data publicării
08.05.2019 09:44
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.290,31 RON

din 2.290,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.