Ofertă refuzată Cumpărare directă

Rovinieta Categoria G - Transport persoane min. 9 locuri pe scaune si max. 23 de locuri - 12 luni

Număr anunț
DA22925570
Autoritate contractantă
ORASUL VINJU MARE (CUI 7536970)
Furnizor / câștigător
UNIUNEA NATIONALA A TRANSPORTATORILOR RUTIERI DIN ROMANIA (CUI RO2836143)
Cod CPV
22453000-0 · Viniete de automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.279,49 RON
Valoare finală
1.279,49 RON
Data publicării
02.05.2019 10:22
Termen limită
08.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.