Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale de curățenie

Număr anunț
DA22968897
Autoritate contractantă
GARDA FORESTIERA RAMNICU VALCEA (CUI 16428357)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI RO10979365)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
587,65 RON
Valoare atribuită
587,65 RON
Data publicării
08.05.2019 09:30
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 10:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

587,65 RON

din 587,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.