Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii catering pentru scoli si gradinite

Număr anunț
DA22930196
Autoritate contractantă
COLEGIUL ROMANO CATOLIC SF.IOSIF (CUI 16119963)
Furnizor / câștigător
STANCU FLAVIUS CRISTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 32020812)
Cod CPV
55524000-9 · Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.689,33 RON
Valoare atribuită
18.534,72 RON
Data publicării
02.05.2019 14:21
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 18:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.534,72 RON

din 16.689,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.