Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRANSPORT INTERN PERSOANE CU MICROBUZ

Număr anunț
DA22975226
Autoritate contractantă
ASOCIATIA HANDBAL CLUB DUNAREA CALARASI 2014 (CUI 33389436)
Furnizor / câștigător
ALI TRANS COM SRL (CUI RO8084783)
Cod CPV
60130000-8 · Servicii de transport rutier specializat de pasageri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.080 RON
Valoare atribuită
1.080 RON
Data publicării
08.05.2019 13:12
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 14:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.080 RON

din 1.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.