Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat foto Nikon D3500 + 18-55VR+ Card memorie 32GB SDHC + Geanta foto Nikon + Acumulator rez. orig

Număr anunț
DA22974028
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN HARGHITA (CUI 4245704)
Furnizor / câștigător
ANGELOSOFT COMPUTERS SRL (CUI RO15110168)
Cod CPV
32330000-5 · Aparate audio si video de inregistrare si redare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.232 RON
Valoare atribuită
8.232 RON
Data publicării
08.05.2019 12:33
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 16:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.232 RON

din 8.232 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.