Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE CATERING
- Număr anunț
- DA22973977
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA VALAHIA DIN TARGOVISTE (CUI 4279685)
- Furnizor / câștigător
- GRAND EUFORIA S.R.L. (CUI RO34113608)
- Cod CPV
- 55300000-3 · Servicii de restaurant si de servire a mancarii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.522,90 RON
- Valoare atribuită
- 12.522,90 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 12:31
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 13:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.522,90 RON
din 12.522,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro