Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE REPARARE SI REVIZIE APARATURA FRIGORIFICA

Număr anunț
DA22973928
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA NEAMT (CUI 4145373)
Furnizor / câștigător
RENAMED FARMA SRL (CUI RO6488777)
Cod CPV
50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.800 RON
Valoare atribuită
2.800 RON
Data publicării
08.05.2019 12:29
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.800 RON

din 2.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.