Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servirea mesei 40 profesori cu ocazia MNMV 2019

Număr anunț
DA22967094
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Bolyai Farkas (CUI 4323560)
Furnizor / câștigător
VIODOR COM SRL (CUI RO3562020)
Cod CPV
55300000-3 · Servicii de restaurant si de servire a mancarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.252,38 RON
Valoare atribuită
7.252,38 RON
Data publicării
07.05.2019 22:55
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 13:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.252,38 RON

din 7.252,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.