Număr anunț
DA22948401
Autoritate contractantă
ORASUL CORABIA (CUI 4716810)
Furnizor / câștigător
LUCIAN AL GEO SRL (CUI RO23469236)
Cod CPV
50230000-6 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru transportul rutier si pentru alte echipamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.991,13 RON
Valoare atribuită
1.991,13 RON
Data publicării
06.05.2019 13:32
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 10:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.991,13 RON

din 1.991,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.