Ofertă acceptată Cumpărare directă

Toner compatibil Samsung M2070F

Număr anunț
DA22967676
Autoritate contractantă
Comuna Virlezi (CUI 4412233)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
247,68 RON
Valoare atribuită
247,68 RON
Data publicării
08.05.2019 08:32
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 10:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

247,68 RON

din 247,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.