Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctionala inkjet color CISS Epson L850

Număr anunț
DA22966335
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Buzau (CUI 4299615)
Furnizor / câștigător
EXPERT COPY SERVICE SRL (CUI RO14240950)
Cod CPV
30120000-6 · Echipament de fotocopiere si de tiparire offset (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.340 RON
Valoare atribuită
1.340 RON
Data publicării
07.05.2019 16:08
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 08:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.340 RON

din 1.340 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.