Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie copiator A4 Absolut Paper

Număr anunț
DA22973740
Autoritate contractantă
Orasul Turceni (CUI 4813480)
Furnizor / câștigător
DARCOM SRL (CUI RO2161720)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
672,50 RON
Valoare atribuită
672,50 RON
Data publicării
08.05.2019 12:23
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 12:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

672,50 RON

din 672,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.