Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE VIDEOPRINTER / ECOGRAF model SONY UPP 84HG densitate glossy - ORIGINAL SONY UPP 84 HG

Număr anunț
DA22973093
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "SFINTII DOCTORI COSMA SI DAMIAN" RADAUTI (CUI 4327367)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
30197641-1 · Hartie termografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
463,30 RON
Valoare atribuită
463,30 RON
Data publicării
08.05.2019 11:59
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

463,30 RON

din 463,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.