Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rack extern SSD/HDD
- Număr anunț
- DA22970603
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 211,68 RON
- Valoare atribuită
- 211,68 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 10:33
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 11:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
211,68 RON
din 211,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro