Ofertă acceptată Cumpărare directă

Memorie RAM DDR3, 4GB

Număr anunț
DA22961338
Autoritate contractantă
COMUNA HODAC(PRIMARIA COMUNEI HODAC) (CUI 4641555)
Furnizor / câștigător
EXPERT IT S.R.L. (CUI RO22129422)
Cod CPV
30236110-6 · Memorie cu acces aleatoriu (RAM) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84,03 RON
Valoare atribuită
84,03 RON
Data publicării
07.05.2019 12:51
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84,03 RON

din 84,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.