Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 5,9% sub estimat

Calculator HP 290 G2 MT, Intel Core I3-8100, RAM 4GB, HDD 1TB, Intel UHD Graphics 630, FreeDos

Număr anunț
DA22940589
Autoritate contractantă
S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.428 RON
Valoare atribuită
1.343,70 RON 5,9% sub estimat
Data publicării
06.05.2019 09:09
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 08:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.343,70 RON

din 1.428 RON estimat 5,9%

Adjudecat la 94,1% din estimat · economie 84,30 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.