Ofertă acceptată Cumpărare directă

INDICATOARE PENTRU STATII AUTOBUZ CONFORM LEGII

Număr anunț
DA22970172
Autoritate contractantă
COMUNA MEREI (CUI 3662541)
Furnizor / câștigător
BEST GRUP COMPANY SRL (CUI RO23885343)
Cod CPV
31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.280 RON
Valoare atribuită
14.700 RON
Data publicării
08.05.2019 10:16
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.700 RON

din 14.280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.