Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Negatoscop Slim, cu LED 107,1 x 44 cm
- Număr anunț
- DA22968539
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal " DR. AUREL TULBURE" Fagaras (CUI 4384389)
- Furnizor / câștigător
- TOTALMED SRL (CUI RO24577279)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.095 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 09:15
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 10:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.095 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro