Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mufa 5P 125A
- Număr anunț
- DA22963102
- Autoritate contractantă
- Unitatea militara 01668 (CUI 4382590)
- Furnizor / câștigător
- GECA S.A. (CUI RO8620784)
- Cod CPV
- 31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 324,78 RON
- Valoare atribuită
- 324,78 RON
- Data publicării
- 07.05.2019 13:54
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 14:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
324,78 RON
din 324,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro