Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rola/Role/Hartie/Termica 49 mm,Ac/Ace vacutainer 21G/Ac recoltare/Ace recoltare
- Număr anunț
- DA22960253
- Autoritate contractantă
- SANATORIUL PNEUMOFTIZIOLOGIE BRAD (CUI 4634256)
- Furnizor / câștigător
- BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
- Cod CPV
- 22993100-8 · Hartie sau carton fotosensibile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 240,40 RON
- Valoare atribuită
- 240,40 RON
- Data publicării
- 07.05.2019 12:13
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 12:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
240,40 RON
din 240,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro