Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in domeniul lucrarilor publice, intocmire documentatie financiara_devizist

Număr anunț
DA22966748
Autoritate contractantă
SMART CITY INVEST S3 S.R.L. (CUI 38188050)
Furnizor / câștigător
EVEREST DECOR S.R.L. (CUI RO39850252)
Cod CPV
71311000-1 · Servicii de consultanta in domeniul lucrarilor publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.000 RON
Valoare atribuită
48.000 RON
Data publicării
07.05.2019 17:05
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.000 RON

din 48.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.