Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE CURATENIE

Număr anunț
DA22976758
Autoritate contractantă
COMUNA NOSLAC (CONSILIUL LOCAL NOSLAC ALBA) (CUI 4562370)
Furnizor / câștigător
CORA TRADE CENTER SRL (CUI RO18182100)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
288,23 RON
Valoare atribuită
288,23 RON
Data publicării
08.05.2019 14:05
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

288,23 RON

din 288,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.