Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DEZINFECTANT SANO FLOOR PLUS 4L
- Număr anunț
- DA22968045
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE (CUI 4350807)
- Furnizor / câștigător
- TIXYROM DISTRIBUTION SRL (CUI RO30882900)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 175,20 RON
- Valoare atribuită
- 175,20 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 08:52
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 09:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
175,20 RON
din 175,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro