Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Panou gard zincat 2000 x 2000
- Număr anunț
- DA22960344
- Autoritate contractantă
- ELTRANS S.A. BOTOSANI (CUI RO10863041)
- Furnizor / câștigător
- BAZA DE APROVIZIONARE-DESFACERE B.A.D. SA (CUI RO13569602)
- Cod CPV
- 44313000-7 · Plasa metalica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.830,36 RON
- Valoare atribuită
- 1.830,36 RON
- Data publicării
- 07.05.2019 12:16
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 08:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.830,36 RON
din 1.830,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro