Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reaparatii la drumuri de interes local
- Număr anunț
- DA22966922
- Autoritate contractantă
- Comuna Corund (CUI 4246084)
- Furnizor / câștigător
- LORINCZ DOMOKOS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 25195714)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 85.153,50 RON
- Valoare atribuită
- 85.153,50 RON
- Data publicării
- 07.05.2019 18:38
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2019 18:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
85.153,50 RON
din 85.153,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro