Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masca protectie inalta FFP 2

Număr anunț
DA22967877
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
Furnizor / câștigător
NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
Cod CPV
33157110-9 · Masca de oxigen (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.800 RON
Valoare atribuită
8.800 RON
Data publicării
08.05.2019 08:44
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.800 RON

din 8.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.