Ofertă acceptată Cumpărare directă

ELECTROZI SUDURA INOX E308 LR d=2.5mm

Număr anunț
DA22962513
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
IT REPUBLIC SRL (CUI RO21515603)
Cod CPV
44315200-3 · Materiale de sudura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
330,75 RON
Valoare atribuită
330,75 RON
Data publicării
07.05.2019 13:33
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

330,75 RON

din 330,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.