Ofertă acceptată Cumpărare directă

Felicitare tip mapa + placheta personalizata

Număr anunț
DA22957645
Autoritate contractantă
ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
Furnizor / câștigător
SOFTROM GRUP SRL (CUI RO16065251)
Cod CPV
22320000-9 · Felicitari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.445 RON
Valoare atribuită
8.445 RON
Data publicării
07.05.2019 10:52
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
07.05.2019 13:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.445 RON

din 8.445 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.