Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a masinilor si aparatelor electrice si a echipamentului conex (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparare si intretinere a aparat de aer conditionat
- Număr anunț
- DA22953682
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI RO14406638)
- Cod CPV
- 50532000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor si aparatelor electrice si a echipamentului conex (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.960 RON
- Valoare atribuită
- 24.960 RON
- Data publicării
- 07.05.2019 08:31
- Termen limită
- 12.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 15:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.960 RON
din 24.960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro