Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de proiectare infrastructura rutiera
- Număr anunț
- DA22972534
- Autoritate contractantă
- DOMENIUL PUBLIC CAMPIA TURZII S.A. (CUI RO7929510)
- Furnizor / câștigător
- MAX PROVISION ENERGY SRL (CUI RO31858269)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.000 RON
- Valoare atribuită
- 22.000 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 11:39
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 12:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22.000 RON
din 22.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro