Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPORTOFON OLYMPUS WS-853, 8GB,V415131BE000

Număr anunț
DA22951893
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA (CUI 16517187)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI RO31094773)
Cod CPV
32332300-2 · Aparate de inregistrare a sunetelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
369,21 RON
Valoare atribuită
420 RON
Data publicării
06.05.2019 15:34
Termen limită
11.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 17:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420 RON

din 369,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.