Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ochelari protectie laser;Ochelari protectie laser pentru pacient

Număr anunț
DA22967359
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI RO10188824)
Cod CPV
33735100-2 · Ochelari de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.206,10 RON
Valoare atribuită
3.206,10 RON
Data publicării
08.05.2019 08:06
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.206,10 RON

din 3.206,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.