Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparație autogunoiere
- Număr anunț
- DA22975850
- Autoritate contractantă
- SC Servicii de Gospodarire Magura Codlei SRL (CUI RO16976481)
- Furnizor / câștigător
- VELSOR R.M.S S.R.L. (CUI 40849880)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.860,50 RON
- Valoare atribuită
- 8.860,50 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 13:32
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 13:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.860,50 RON
din 8.860,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro