Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cos de gunoi stradal cu platbanda, rosu
- Număr anunț
- DA22966009
- Autoritate contractantă
- ORASUL TOPOLOVENI (CUI 4229725)
- Furnizor / câștigător
- DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI RO10716130)
- Cod CPV
- 34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.875 RON
- Valoare atribuită
- 2.877,30 RON
- Data publicării
- 07.05.2019 15:48
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 09:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.877,30 RON
din 2.875 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro