Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de informare si publicitate

Număr anunț
DA22963287
Autoritate contractantă
Comuna Domnesti (CUI 4971960)
Furnizor / câștigător
ARGES EXPRES PRESS SRL (CUI 15800940)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,11 RON
Valoare atribuită
252,11 RON
Data publicării
07.05.2019 14:00
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 08:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,11 RON

din 252,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.