Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mica publicitate ZAHARIA MIHAIELA DELIA-Referat nr.MBR_DSI 10747/18.04.2019 AJFP ILFOV/B

Număr anunț
DA22955183
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
Furnizor / câștigător
ROFUSION ADVERTISING S.R.L. (CUI RO38547529)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
292,80 RON
Valoare atribuită
292,80 RON
Data publicării
07.05.2019 09:32
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 10:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

292,80 RON

din 292,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.