Ofertă acceptată Cumpărare directă

Senzor pulsoximetru/spo2 de unica folosinta NEONATAL Nellcor Oximax GE B20, B40, B650, Dash 2500

Număr anunț
DA22962871
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
35125100-7 · Senzori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.180 RON
Valoare atribuită
5.180 RON
Data publicării
07.05.2019 13:46
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 13:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.180 RON

din 5.180 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.