Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii consultanta achizitii publice, specificatii tehnice, proiect POR - SMIS 123020
- Număr anunț
- DA22934615
- Autoritate contractantă
- ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
- Furnizor / câștigător
- EAST ENERGY CONSULTANCY SRL (CUI 30466828)
- Cod CPV
- 71335000-5 · Studii tehnice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80.000 RON
- Valoare finală
- 97.000 RON
- Data publicării
- 03.05.2019 10:41
- Termen limită
- 08.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.