Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIONAREA UNOR PRODUSE DE CURATENIE SI IGIENA ( SACI MENAJERI)

Număr anunț
DA22973971
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL GIURGIU (CUI 4852455)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI RO9098809)
Cod CPV
18937000-6 · Saci de ambalaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.158 RON
Valoare atribuită
1.158 RON
Data publicării
08.05.2019 12:31
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.158 RON

din 1.158 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.