Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CORZI

Număr anunț
DA22973177
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DE ARTE NR.5 (CUI 31057333)
Furnizor / câștigător
APERTO IMPORT EXPORT SRL (CUI RO14301186)
Cod CPV
37321000-4 · Accesorii pentru instrumente muzicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.784,87 RON
Valoare atribuită
5.784,87 RON
Data publicării
08.05.2019 12:02
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 15:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.784,87 RON

din 5.784,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.