Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transport cadavre către Spitalul Județean de Urgență Miercurea Ciuc,

Număr anunț
DA22951033
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
Furnizor / câștigător
ALCSIK TEMETKEZES SRL-D (CUI 34873158)
Cod CPV
98370000-7 · Servicii funerare si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.290 RON
Valoare atribuită
10.290 RON
Data publicării
06.05.2019 14:58
Termen limită
12.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 09:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.290 RON

din 10.290 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.