Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse de curatenie

Număr anunț
DA22975632
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SINTAMARIA ORLEA (CUI 29001080)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
796,38 RON
Valoare atribuită
796,38 RON
Data publicării
08.05.2019 13:25
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
08.05.2019 13:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

796,38 RON

din 796,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.