Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ODORIZANT INCAPERI -200ml cu pulverizator
- Număr anunț
- DA22970129
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA CENTRALA UNIVERSITARA M EMINESCU IASI (CUI 4540836)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI RO26784173)
- Cod CPV
- 39811000-0 · Parfumuri si deodorizante de interior (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41,75 RON
- Valoare atribuită
- 41,75 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 10:15
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 12:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
41,75 RON
din 41,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro