Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie geam termoizolator
- Număr anunț
- DA22969823
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC (CUI 2406901)
- Furnizor / câștigător
- NOUA TEI COM SRL (CUI RO5638078)
- Cod CPV
- 39299000-4 · Articole din sticla (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 65,55 RON
- Valoare atribuită
- 65,55 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 10:04
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
65,55 RON
din 65,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro