Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Trusa standard droguri (de prel. mostre biol. pt. subst. psihoactive - Avizata CSML)
- Număr anunț
- DA22968546
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
- Furnizor / câștigător
- MORPHEUS GRUP SRL (CUI RO15247689)
- Cod CPV
- 33954000-2 · Truse de colectare de probe biologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150 RON
- Valoare atribuită
- 154,95 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 09:15
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2019 11:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
154,95 RON
din 150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro